O nás

Vítejte na stránkách luxusních dovolených a pobytů za přijatelné ceny.

V Travelist vyjednáváme exkluzívní ceny za luxusní, osobně vybrané hotely a pobyty doma i v zahraničí se slevou až do 70% z ceny nabízené jinde online. Jak jsme do dokázali? I ty nejluxusnější hotely na světě netěší volné pokoje...

Chcete-li získat přístup k cenám pouze pro členy, zaregistrujte se prosím na Travelist pomocí emailové adresy. Je to zdarma.

Garantujeme nejvýhodnější ceny.

Shlédněte naši reklamu

Zaregistrujte se nyní zdarma. Ušetříte až 70% na luxusních hotelích a pobytech.

Naše filozofie

Nabízíme jen ty hotely a dovolené, o kterých si myslíme, že jsou poněkud lepší než ostatní a dostatečně dobré pro naše členy – spolupracujeme pouze s nejkvalitnějšími hotely a rezorty.

Všechny hotely a pobyty jsou vybírány jednotlivě. Nabídkami se zabývají naši odborníci v cestovním ruchu, kteří dovedou pro Vás najít takové kvalitní ubytování jako je stylový venkovní domek nebo okouzlijící dizajnérský hotel, 5-hvězdičkové lázeňské pobyty nebo tropické plážové oázy.

Spolupracujeme pouze s hotely, které nám jsou schopny nabídnout exkluzívní ceny. Staráme se o své členy a nacházíme pro ně ceny jinde nedosažitelné. Neustále vyhledáváme také různé doplňkové výhody, které zpestří Váš pobyt v našich hotelích, jako třeba uvítací nápoje, masáže a jiné.

Takže neváhejte a zaregistrujte se u nás, na místě luxusních dovolených za přijatelné ceny!

Jak fungujeme

Na Travelist máme za to, že rezervování dovolené by mělo být příjemným zážitkem. Proto jsme se rozhodli pro vytvoření takové webové lokality, kde individuálně vybíráme ty nejlepší hotely a dovolené a kde spravujeme exkluzívní nabídky,dostupné pouze pro naše členy. Garantujeme, že naše akční nabídky jsou lepší než kdekoliv jinde.

Nutno zaznamenat, že ikdyž všechny naše ceny jsou lepší než kdekoliv jinde na webu během bleskové akce, dostupnost našich propagovaných cen může být omezená. Naše nabídky lze obvykle rezervovat dny, týdny a dokonce i měsíce napřed.

Individuálním výběrem hotelů a dovolených pro své členy Travelist odehrává roli agenta dodavatelů, cestovních kanceláří a hotelů, které se nacházejí na webové lokalitě.