O nás

Vítejte na portálu s nabídkou luxusních dovolených a pobytů za přijatelné ceny

V Travelistu vyjednáváme exkluzivní až o 70 % nižší ceny za nejlepší hotely a pobyty doma i v zahraničí. Jak jsme do dokázali? I ty nejluxusnější hotely netěší volné pokoje...

Pokud chcete získat přístup k našim klubovým cenám, tak se musíte zdarma zaregistrovat za pomoci Vaší e-mailové adresy.

Garantujeme nejvýhodnější ceny online.

Podívejte se na naši reklamu

Zaregistrujte se zdarma. Ušetříte až 70 % za luxusních hotely a dovolené.


Naše filozofie

Našim členům nabízíme jen ty nejkvalitnější hotely a ubytovací zařízení, o kterých si myslíme, že jsou lepší než ostatní.

Všechny hotely pečlivě vybíráme. Nabídkami se zabývají naši odborníci s bohatými zkušenostmi v oblasti cestovního ruchu, kteří pro Vás dokážou najít ty nejexkluzivnější nabídky v podobě stylových venkovských rezidencí, luxusních zámeckých hotelů a lázeňských pobytů nebo jedinečných rezortů u moře.

Spolupracujeme pouze s hotely, které mohou našim členům nabídnout exkluzivní ceny. Neustále také vyhledáváme různé doplňkové služby, které Vám zpestří Váš pobyt.

Neváhejte! Zaregistrujte se a užijte si luxusní dovolenou za přijatelnou cenu!

Jak fungujeme

V Travelistu si myslíme, že rezervování hotelu by mělo být co nejpříjemnější. Proto jsme pro naše členy vytvořili takové rozhraní, které nám umožňuje nabízet ty nejlepší nabídky. Zaručujeme, že naše akční nabídky jsou lepší než kdekoliv jinde na internetu.

Ačkoliv zaručujeme nejlepší ceny na internetu, tak může dojít k tomu, že při některých bleskových akcích bude jejich dostupnost omezená.

Travelist vystupuje pouze v roli zprostředkovatele pečlivě vybraných nabídek hotelů a cestovních kanceláří, které nabízí na svých stránkách.